Uitslagen

Week 37
Bekercompetitie 1e Ronde
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
13-09-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Red Bull 1
2
-
7
15
-
22
 
-
 
dinsdag
11-10-2016
13-09-2016
AlmMalLam 2
Herman's Cowboys
0
-
9
5
-
26
 
-
 
dinsdag
13-09-2016
 
't kan maar zo
Jammer Joh!
6
-
3
22
-
12
 
-
 
woensdag
14-09-2016
 
Concordia180
Back in Town 2
9
-
0
26
-
5
 
-
 
woensdag
14-09-2016
 
Vrijbuiter 5
Opa'90 4
2
-
7
12
-
21
 
-
 
donderdag
15-09-2016
 
Café Titus
Café Kaal 1
1
-
8
9
-
25
 
-
 
donderdag
15-09-2016
 
DubbelNee
Kings & Queens 1
3
-
6
11
-
17
 
-
 
vrijdag
16-09-2016
 
The Future
HCD2
8
-
1
24
-
7
 
-
 
vrijdag
16-09-2016
 
D.v. van de Schepop
The Flinstones
2
-
7
10
-
21
 
-
 
vrijdag
16-09-2016
 
Rhienderen 1
HCD 1
4
-
5
13
-
17
 
-
 
Week 38
Speelweek 1
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
19-09-2016
 
Back in Town 2
Dimis 1
1
-
8
8
-
21
 
-
 
dinsdag
20-09-2016
 
AlmMalLam 2
The Future
3
-
6
14
-
17
 
-
 
woensdag
21-09-2016
 
Vrijbuiter 5
Café Kaal 1
4
-
5
12
-
13
 
-
 
donderdag
22-09-2016
 
Apeldoornse Boys 2
DubbelNee
2
-
7
12
-
19
 
-
 
vrijdag
23-09-2016
 
D.v. van de Schepop
De Tapperij Dart Warriors
4
-
5
15
-
14
 
-
 
vrijdag
23-09-2016
 
HCD 1
Jammer Joh!
4
-
5
15
-
11
 
-
 
Week 39
Speelweek 2
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
27-09-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
HCD 1
6
-
3
18
-
9
 
-
 
dinsdag
27-09-2016
 
AlmMalLam 2
D.v. van de Schepop
5
-
4
15
-
11
 
-
 
donderdag
29-09-2016
 
Jammer Joh!
DubbelNee
2
-
7
9
-
18
 
-
 
vrijdag
30-09-2016
 
The Future
Back in Town 2
5
-
4
17
-
12
 
-
 
vrijdag
30-09-2016
 
Dimis 1
Vrijbuiter 5
7
-
2
17
-
11
 
-
 
vrijdag
30-09-2016
 
Café Kaal 1
Apeldoornse Boys 2
7
-
2
19
-
8
 
-
 
Week 40
Speelweek 3
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
05-10-2016
 
Vrijbuiter 5
Back in Town 2
5
-
4
15
-
12
 
-
 
donderdag
06-10-2016
 
Apeldoornse Boys 2
Dimis 1
2
-
7
7
-
19
 
-
 
donderdag
06-10-2016
 
DubbelNee
De Tapperij Dart Warriors
3
-
6
15
-
17
 
-
 
donderdag
06-10-2016
 
Jammer Joh!
Café Kaal 1
4
-
5
14
-
14
 
-
 
vrijdag
07-10-2016
 
D.v. van de Schepop
The Future
0
-
9
1
-
22
 
-
 
Week 41
Bekercompetitie 1e Ronde (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
10-10-2016
 
Back in Town 2
Concordia180
1
-
8
7
-
24
 
-
 
woensdag
14-09-2016
12-10-2016
Herman's Cowboys
AlmMalLam 2
6
-
3
17
-
11
 
-
 
woensdag
12-10-2016
 
The Flinstones
D.v. van de Schepop
7
-
2
23
-
11
 
-
 
donderdag
13-10-2016
 
Jammer Joh!
't kan maar zo
5
-
4
18
-
16
 
-
 
donderdag
13-10-2016
 
Red Bull 1
De Tapperij Dart Warriors
6
-
3
19
-
11
 
-
 
vrijdag
14-10-2016
 
Café Kaal 1
Café Titus
6
-
3
21
-
14
 
-
 
vrijdag
14-10-2016
 
Opa'90 4
Vrijbuiter 5
7
-
2
22
-
11
 
-
 
vrijdag
14-10-2016
 
HCD 1
Rhienderen 1
5
-
4
20
-
20
 
-
 
vrijdag
14-10-2016
 
Kings & Queens 1
DubbelNee
8
-
1
25
-
8
 
-
 
vrijdag
14-10-2016
 
HCD2
The Future
2
-
7
10
-
21
 
-
 
Week 42
Speelweek 4
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-10-2016
 
Back in Town 2
Apeldoornse Boys 2
4
-
5
12
-
14
 
-
 
dinsdag
18-10-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Café Kaal 1
2
-
7
12
-
17
 
-
 
dinsdag
18-10-2016
 
AlmMalLam 2
DubbelNee
4
-
5
14
-
15
 
-
 
vrijdag
21-10-2016
 
The Future
Vrijbuiter 5
6
-
3
19
-
9
 
-
 
vrijdag
21-10-2016
 
D.v. van de Schepop
HCD 1
5
-
4
15
-
13
 
-
 
vrijdag
21-10-2016
 
Dimis 1
Jammer Joh!
4
-
5
14
-
13
 
-
 
Week 43
Speelweek 5
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
25-10-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Dimis 1
5
-
4
14
-
15
 
-
 
woensdag
05-04-2017
26-10-2016
Vrijbuiter 5
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
18
-
10
 
-
 
donderdag
27-10-2016
 
DubbelNee
D.v. van de Schepop
5
-
4
15
-
13
 
-
 
donderdag
27-10-2016
 
Jammer Joh!
Back in Town 2
7
-
2
17
-
8
 
-
 
vrijdag
28-10-2016
 
Café Kaal 1
AlmMalLam 2
6
-
3
17
-
10
 
-
 
vrijdag
28-10-2016
 
HCD 1
The Future
2
-
7
10
-
18
 
-
 
Week 44
Speelweek 6
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
31-10-2016
 
Back in Town 2
De Tapperij Dart Warriors
3
-
6
14
-
17
 
-
 
dinsdag
01-11-2016
 
AlmMalLam 2
Dimis 1
4
-
5
13
-
18
 
-
 
vrijdag
04-11-2016
 
The Future
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
16
-
8
 
-
 
vrijdag
04-11-2016
 
D.v. van de Schepop
Café Kaal 1
5
-
4
16
-
13
 
-
 
vrijdag
04-11-2016
 
HCD 1
DubbelNee
2
-
7
9
-
20
 
-
 
Week 45
Bekercompetitie Laatste 64
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
07-11-2016
 
Back in Town 2
The City Reds
4
-
5
10
-
10
 
-
 
dinsdag
08-11-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Matenbull 3
7
-
2
14
-
5
 
-
 
woensdag
09-11-2016
 
S.V. Orderbos 2
DubbelNee
1
-
8
8
-
16
 
-
 
woensdag
09-11-2016
 
Vrijbuiter 5
Modern Two
6
-
3
14
-
8
 
-
 
woensdag
02-12-2016
09-11-2016
HCD 1
King's
0
-
9
4
-
26
 
-
 
donderdag
10-11-2016
 
Back in Town 3
Café Kaal 1
8
-
1
24
-
6
 
-
 
donderdag
10-11-2016
 
Jammer Joh!
AlmMalLam 2
5
-
4
12
-
10
 
-
 
vrijdag
02-12-2016
11-11-2016
The Future
The 26ers
4
-
5
18
-
19
 
-
 
vrijdag
11-11-2016
 
D.v. van de Schepop
D.B.S. 2
1
-
8
5
-
16
5
-
 
Week 46
Speelweek 7
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
15-11-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Vrijbuiter 5
7
-
2
20
-
10
 
-
 
woensdag
15-11-2016
16-11-2016
AlmMalLam 2
Back in Town 2
5
-
4
14
-
13
 
-
 
donderdag
17-11-2016
 
DubbelNee
The Future
5
-
4
14
-
14
 
-
 
donderdag
17-11-2016
 
Jammer Joh!
Apeldoornse Boys 2
3
-
6
12
-
17
 
-
 
vrijdag
18-11-2016
 
Dimis 1
D.v. van de Schepop
8
-
1
21
-
7
 
-
 
vrijdag
18-11-2016
 
Café Kaal 1
HCD 1
8
-
1
20
-
8
 
-
 
Week 47
Speelweek 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
23-11-2016
 
Vrijbuiter 5
AlmMalLam 2
7
-
2
19
-
5
 
-
 
donderdag
24-11-2016
 
DubbelNee
Café Kaal 1
4
-
5
14
-
14
 
-
 
vrijdag
25-11-2016
 
The Future
Jammer Joh!
8
-
1
20
-
5
 
-
 
vrijdag
25-11-2016
 
D.v. van de Schepop
Back in Town 2
1
-
8
6
-
21
 
-
 
Week 48
Bekercompetitie Laatste 64 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
05-12-2016
28-11-2016
Back in Town 2
HCD 1
7
-
2
19
-
6
 
-
 
dinsdag
29-11-2016
 
AlmMalLam 2
Jammer Joh!
6
-
3
15
-
9
 
-
 
dinsdag
29-11-2016
 
Matenbull 3
De Tapperij Dart Warriors
0
-
9
2
-
18
 
-
 
donderdag
11-11-2016
01-12-2016
The 26ers
The Future
1
-
8
11
-
24
 
-
 
donderdag
01-12-2016
 
DubbelNee
S.V. Orderbos 2
4
-
5
11
-
11
 
-
 
donderdag
01-12-2016
 
The City Reds
Back in Town 2
3
-
6
7
-
14
 
-
 
vrijdag
11-11-2016
02-12-2016
King's
HCD 1
6
-
3
21
-
12
 
-
 
vrijdag
02-12-2016
 
D.B.S. 2
D.v. van de Schepop
8
-
1
16
-
4
 
-
 
vrijdag
02-12-2016
 
Café Kaal 1
Back in Town 3
2
-
7
11
-
22
 
-
 
vrijdag
02-12-2016
 
Modern Two
Vrijbuiter 5
6
-
3
14
-
7
 
-
 
Week 49
Speelweek 9
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
06-12-2016
 
De Tapperij Dart Warriors
Jammer Joh!
7
-
2
16
-
7
 
-
 
dinsdag
06-12-2016
 
AlmMalLam 2
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
13
-
15
 
-
 
woensdag
01-03-2017
07-12-2016
Vrijbuiter 5
D.v. van de Schepop
6
-
3
17
-
11
 
-
 
donderdag
24-11-2016
08-12-2016
Apeldoornse Boys 2
De Tapperij Dart Warriors
3
-
6
11
-
17
 
-
 
vrijdag
09-12-2016
 
Dimis 1
DubbelNee
8
-
1
20
-
7
 
-
 
vrijdag
09-12-2016
 
Café Kaal 1
The Future
2
-
7
9
-
19
 
-
 
Week 50
Speelweek 10
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
15-02-2017
14-12-2016
Vrijbuiter 5
HCD 1
5
-
4
17
-
15
5
-
 
donderdag
15-12-2016
 
Apeldoornse Boys 2
D.v. van de Schepop
3
-
6
13
-
16
 
-
 
donderdag
15-12-2016
 
DubbelNee
Back in Town 2
8
-
1
21
-
9
 
-
 
donderdag
15-12-2016
 
Jammer Joh!
AlmMalLam 2
4
-
5
11
-
14
 
-
 
vrijdag
16-12-2016
 
The Future
De Tapperij Dart Warriors
3
-
6
11
-
17
 
-
 
Week 51
Bekercompetitie Laatste 32
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
20-12-2016
 
Columbia 1
AlmMalLam 2
6
-
3
14
-
8
 
-
 
woensdag
21-12-2016
 
VV 't Jebbink
De Tapperij Dart Warriors
6
-
3
13
-
8
 
-
 
woensdag
21-12-2016
 
Modern 3
Back in Town 2
6
-
3
12
-
7
 
-
 
donderdag
22-12-2016
 
DubbelNee
Dyscalculie Dudes
5
-
4
12
-
10
 
-
 
vrijdag
23-12-2016
 
The Future
De AlmMalLam
2
-
7
10
-
24
 
-
 
Week 52
Kerstvakantie
Week 1
Bekercompetitie Laatste 32 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
02-01-2017
 
Back in Town 2
Modern 3
2
-
7
8
-
14
 
-
 
dinsdag
03-01-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
VV 't Jebbink
5
-
4
13
-
10
 
-
 
dinsdag
03-01-2017
 
De AlmMalLam
The Future
8
-
1
24
-
5
 
-
 
woensdag
03-01-2017
04-01-2017
AlmMalLam 2
Columbia 1
7
-
2
16
-
6
 
-
 
donderdag
05-01-2017
 
Dyscalculie Dudes
DubbelNee
2
-
7
4
-
15
 
-
 
vrijdag
16-12-2016
06-01-2017
Café Kaal 1
Dimis 1
2
-
7
10
-
18
 
-
2
Week 2
Speelweek 11
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
09-01-2017
 
Back in Town 2
Café Kaal 1
4
-
5
13
-
13
 
-
 
dinsdag
10-01-2017
 
AlmMalLam 2
De Tapperij Dart Warriors
4
-
5
11
-
15
 
-
 
woensdag
11-01-2017
 
Vrijbuiter 5
DubbelNee
3
-
6
9
-
18
 
-
 
vrijdag
13-01-2017
 
D.v. van de Schepop
Jammer Joh!
6
-
3
18
-
13
 
-
 
vrijdag
13-01-2017
 
Dimis 1
The Future
2
-
7
11
-
19
 
-
 
vrijdag
13-01-2017
 
HCD 1
Apeldoornse Boys 2
4
-
5
15
-
15
 
-
 
Week 3
Speelweek 12
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
02-11-2016
18-01-2017
Vrijbuiter 5
Jammer Joh!
8
-
1
20
-
7
 
-
 
vrijdag
25-11-2016
20-01-2017
HCD 1
Dimis 1
1
-
8
7
-
20
 
-
 
Week 4
Bekercompetitie Laatste 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
25-01-2017
 
VV 't Jebbink
AlmMalLam 2
4
-
5
10
-
11
 
-
 
donderdag
26-01-2017
 
DubbelNee
The Woody Darters 1
2
-
7
5
-
15
 
-
 
Week 5
Speelweek 13
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
07-10-2016
03-02-2017
HCD 1
AlmMalLam 2
2
-
7
5
-
18
 
-
 
Week 6
Speelweek 14
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
07-02-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
AlmMalLam 2
5
-
4
18
-
15
 
-
 
donderdag
09-02-2017
 
Apeldoornse Boys 2
HCD 1
6
-
3
19
-
13
 
-
 
donderdag
09-02-2017
 
DubbelNee
Vrijbuiter 5
6
-
3
18
-
12
 
-
 
vrijdag
10-02-2017
 
The Future
Dimis 1
5
-
4
12
-
12
 
-
 
vrijdag
10-02-2017
 
Café Kaal 1
Back in Town 2
5
-
4
14
-
14
 
-
 
Week 7
Speelweek 15
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
13-02-2017
 
Back in Town 2
DubbelNee
6
-
3
16
-
13
 
-
 
dinsdag
14-02-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
The Future
3
-
6
13
-
18
 
-
 
dinsdag
14-02-2017
 
AlmMalLam 2
Jammer Joh!
9
-
0
22
-
4
 
-
 
vrijdag
17-02-2017
 
D.v. van de Schepop
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
16
-
12
 
-
 
vrijdag
17-02-2017
 
Dimis 1
Café Kaal 1
7
-
2
19
-
6
 
-
 
vrijdag
16-12-2016
17-02-2017
HCD 1
Vrijbuiter 5
6
-
3
16
-
10
 
-
 
Week 8
Bekercompetitie Laatste 16 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
21-02-2017
 
AlmMalLam 2
VV 't Jebbink
7
-
2
15
-
8
 
-
 
donderdag
23-02-2017
 
The Woody Darters 1
DubbelNee
8
-
1
18
-
8
 
-
 
Week 9
Speelweek 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
donderdag
02-03-2017
 
Apeldoornse Boys 2
AlmMalLam 2
4
-
5
14
-
14
 
-
 
donderdag
02-03-2017
 
DubbelNee
Dimis 1
3
-
6
13
-
17
 
-
 
donderdag
02-03-2017
 
Jammer Joh!
De Tapperij Dart Warriors
3
-
6
9
-
16
 
-
 
vrijdag
03-03-2017
 
The Future
Café Kaal 1
6
-
3
18
-
10
 
-
 
vrijdag
09-12-2016
03-03-2017
D.v. van de Schepop
Vrijbuiter 5
1
-
8
7
-
20
 
-
 
Week 10
Speelweek 17
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
06-03-2017
 
Back in Town 2
D.v. van de Schepop
6
-
3
15
-
9
 
-
 
dinsdag
07-03-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
Apeldoornse Boys 2
3
-
6
12
-
17
 
-
 
dinsdag
07-03-2017
 
AlmMalLam 2
Vrijbuiter 5
5
-
4
16
-
11
 
-
 
donderdag
09-03-2017
 
Jammer Joh!
The Future
2
-
7
7
-
20
 
-
 
vrijdag
10-03-2017
 
Dimis 1
HCD 1
9
-
0
22
-
5
 
-
 
vrijdag
10-03-2017
 
Café Kaal 1
DubbelNee
5
-
4
15
-
15
 
-
 
Week 11
Speelweek 18
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
13-03-2017
 
Back in Town 2
AlmMalLam 2
3
-
6
10
-
16
 
-
 
woensdag
15-03-2017
 
Vrijbuiter 5
De Tapperij Dart Warriors
4
-
5
14
-
14
 
-
 
donderdag
16-03-2017
 
Apeldoornse Boys 2
Jammer Joh!
7
-
2
19
-
10
 
-
 
vrijdag
17-03-2017
 
The Future
DubbelNee
7
-
2
17
-
12
 
-
 
vrijdag
17-03-2017
 
D.v. van de Schepop
Dimis 1
1
-
8
4
-
21
 
-
 
vrijdag
17-03-2017
 
HCD 1
Café Kaal 1
3
-
6
9
-
17
 
-
 
Week 12
Bekercompetitie Laatste 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
20-03-2017
 
Ozzy Rockers
AlmMalLam 2
4
-
5
12
-
10
 
-
 
woensdag
03-03-2017
22-03-2017
HCD 1
Back in Town 2
5
-
4
12
-
14
2
-
 
donderdag
09-02-2017
23-03-2017
Jammer Joh!
D.v. van de Schepop
6
-
3
17
-
10
 
-
 
Week 13
Speelweek 19
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
28-03-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
Back in Town 2
8
-
1
20
-
10
 
-
 
donderdag
30-03-2017
 
Apeldoornse Boys 2
The Future
3
-
6
9
-
16
 
-
 
donderdag
30-03-2017
 
DubbelNee
HCD 1
5
-
4
17
-
14
 
-
 
donderdag
30-03-2017
 
Jammer Joh!
Vrijbuiter 5
3
-
6
13
-
16
 
-
 
vrijdag
31-03-2017
 
Dimis 1
AlmMalLam 2
8
-
1
19
-
3
 
-
 
vrijdag
31-03-2017
 
Café Kaal 1
D.v. van de Schepop
9
-
0
22
-
6
 
-
 
Week 14
Speelweek 20
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
03-04-2017
 
Back in Town 2
Jammer Joh!
7
-
2
20
-
8
 
-
 
dinsdag
04-04-2017
 
AlmMalLam 2
Café Kaal 1
7
-
2
17
-
11
 
-
 
donderdag
27-10-2016
06-04-2017
Apeldoornse Boys 2
Vrijbuiter 5
4
-
5
14
-
15
 
-
 
vrijdag
07-04-2017
 
The Future
HCD 1
8
-
1
21
-
8
 
-
 
vrijdag
07-04-2017
 
D.v. van de Schepop
DubbelNee
2
-
7
7
-
18
 
-
 
vrijdag
07-04-2017
 
Dimis 1
De Tapperij Dart Warriors
6
-
3
18
-
14
 
-
 
Week 15
Bekercompetitie Laatste 8 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
11-04-2017
12-04-2017
AlmMalLam 2
Ozzy Rockers
6
-
3
14
-
8
 
-
 
Week 16
Speelweek 21
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
19-04-2017
 
Vrijbuiter 5
The Future
1
-
8
8
-
21
 
-
 
donderdag
20-04-2017
 
Apeldoornse Boys 2
Back in Town 2
6
-
3
17
-
10
 
-
 
donderdag
20-04-2017
 
DubbelNee
AlmMalLam 2
5
-
4
16
-
11
 
-
 
donderdag
20-04-2017
 
Jammer Joh!
Dimis 1
2
-
7
6
-
19
 
-
 
vrijdag
21-04-2017
 
Café Kaal 1
De Tapperij Dart Warriors
6
-
3
17
-
11
 
-
 
vrijdag
21-04-2017
 
HCD 1
D.v. van de Schepop
7
-
2
19
-
9
 
-
 
Week 17
Speelweek 22
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
24-04-2017
 
Back in Town 2
Vrijbuiter 5
5
-
4
17
-
13
 
-
 
dinsdag
25-04-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
DubbelNee
4
-
5
11
-
16
 
-
 
dinsdag
25-04-2017
 
AlmMalLam 2
HCD 1
5
-
4
16
-
11
 
-
 
vrijdag
28-04-2017
 
The Future
D.v. van de Schepop
9
-
0
22
-
3
 
-
 
vrijdag
28-04-2017
 
Dimis 1
Apeldoornse Boys 2
9
-
0
22
-
3
 
-
 
vrijdag
28-04-2017
 
Café Kaal 1
Jammer Joh!
8
-
1
20
-
4
 
-
 
Week 18
Vrij
Week 19
Speelweek 23
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
08-05-2017
 
Back in Town 2
The Future
2
-
7
9
-
18
 
-
 
woensdag
10-05-2017
 
Vrijbuiter 5
Dimis 1
4
-
5
13
-
16
 
-
 
donderdag
11-05-2017
 
Apeldoornse Boys 2
Café Kaal 1
0
-
9
8
-
22
 
-
 
donderdag
11-05-2017
 
DubbelNee
Jammer Joh!
8
-
1
20
-
7
 
-
 
vrijdag
12-05-2017
 
D.v. van de Schepop
AlmMalLam 2
5
-
4
16
-
15
 
-
 
vrijdag
12-05-2017
 
HCD 1
De Tapperij Dart Warriors
4
-
5
15
-
15
 
-
 
Week 20
Speelweek 24
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
16-05-2017
 
De Tapperij Dart Warriors
D.v. van de Schepop
9
-
0
22
-
5
 
-
 
donderdag
18-05-2017
 
DubbelNee
Apeldoornse Boys 2
7
-
2
18
-
12
 
-
 
donderdag
18-05-2017
 
Jammer Joh!
HCD 1
2
-
7
11
-
18
 
-
 
vrijdag
19-05-2017
 
The Future
AlmMalLam 2
6
-
3
18
-
10
 
-
 
vrijdag
19-05-2017
 
Dimis 1
Back in Town 2
6
-
3
17
-
15
 
-
 
vrijdag
19-05-2017
 
Café Kaal 1
Vrijbuiter 5
7
-
2
17
-
14
 
-
 
Week 21
Speelweek 25
Week 22
Speelweek 26